Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jesteś tutaj:

Promocja 2013 - "darmowa strona firmowa"

Warunki promocji

Promocja obejmuje przygotowanie 20 darmowych stron wizytówek dla Panstwa firm. Promocja ma na celu promocje firmy TIZUN i jej zaistnienie na rynku IT.

Warunkiem skorzystania z promocji jest wykupienie jednego z dostępnych hostingów. Lista hostingów dostępna tutaj.

 

Dlaczego warto się zdecydować na nasz hosting i skorzystać z promocji?

Wybierając dla przykładu najtańszą opcję hostingu za 100pln otrzymują państwo domenę oraz miejsce na serwerze za niewielkie pieniądze. Podobny koszt będzie gdy wykupią państwo najtańszy hosting i domenę samemu jednak jakością nigdy nie dorówna to serwerą firmy Home.pl, z których korzystamy. Tanie hostingi często mają przerwy i strona firmowa będzie niedostępna, często powodują zagubienie wiadomości email nadchodzących z profesjonalnych hostingów.

Czy chcieliby państwo aby email od klienta nie dotarł do Was?
Albo, żeby strona była niedostępna właśnie wtedy gdy potencjalny klient będzie chciał obejrzeć ofertę Państwa firmy?

Jeśli odpowiedź brzmi NIE, Proponujemy Państwu umieszczenie strony firmowej na najlepszym hostingu w Polsce za naprawdę niewielkie pieniądze rocznie. Jeśli dalej są państwo nieprzekonani proszę wziąść po uwagę, że kolejną zaletą korzystania z serwerów Home.pl jest pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Strona będzie szybciej na szczycie w wyszukiwarce a dodając kilka aplikacji google, strona będzie żyła w internecie.

 

Czas trwania promocji

Promocja trwa do wyczerpania liczby dostępnych darmowych stron. Obecnie pozostało 17 z 20 dostępnych.